Štěňata / Puppies

Galánka

Grand.CH. Galánka Spero Meliora
- zakladatelka chovu také byla kdysi malým štěňátkem, na které jsme se jeli s napětím podívat k chovateli a jsme rádi za tuto volbu, je to úžasná fena s milou, občas rezervovanou povahou, s láskou pečující o svá i cizí štěňátka.

Štěňátka k rezervaci  
Momentálně máme volného pejska černého s pálením k rezervaci - bez vad, nadějný pro chov
Plánované vrhy / Planned litters

Štěňátka jsou pro nás radostí a potěšením. Protože jsme malá chovatelská stanice, každá narozená krysomiminka jsou pro nás svátkem. V případě zájmu o štěňátko nás raději kontaktujte s předstihem, přednost dáváme zájemců, které již lépe známe, velmi nám záleží, aby se dostala do výborných domovů :-)
V letoším roce plánujeme ještě 2-3 vrhy, tak uvidíme zda nám příroda bude přát a dočkáme se nových krásných Jongalíků...

Jak to u nás chodí.....

Štěňátka jsou odchovávána v bytě za běžného ruchu domácnosti a s ostatními členy smečky. Jakmile povyrostou, jsou krmena kvalitními granulemi, mléčnými výrobky a vařeným masem s rýží a zeleninou. V rámci socializace štěňátka beru často na zahradu a snažím se zprostředkovat jim nové vjemy (pokud to počasí dovolí), potkají se s jinými domácími zvířaty... No a samozřejmě se po vybatolení z pelíšku snaží "umisťovat" svoji potřebu na podložku.
Po šestém týdnu čeká štěňátka očkování, zdravotní prohlídka a aplikace polymerového mikročipu, který je velmi lehký a nerozbitný, následuje kontrola vrhu a štěňátko je připravené na cestu do nového domova.
Během celého odchovu velmi dbám na dobrou výživnou kondici kojící feny a poskytnutí klidu a soukromí pro zdárný odchov, stejně tak na zajištění optimálních hygienických podmínek. Při návštěvě Vám nebude štěňátko odněkud "přineseno", ale budete mít možnost prohlédnout si celé prostředí, kde vyrůstá, včetně všech psích členů domácnosti, pokud tomu nebrání zdravotní či jiné důvody.
Štěňátka jsou umisťována dle jejich kvalit, buď jako společníci, nebo vhodní pro chov a výstavy. Je třeba si uvědomit, že štěňátko má určité předpoklady. Nelze ale nikdy stoprocentně zaručit, zda z nadějného štěňátka skutečně vyroste výstavně a případně chovně úspěšný jedinec. Pokud máte konkrétní požadavky na povahu a vzhled jedince, bude vhodnější volba mladého, již odrostlého pejska, kde lze lépe zhodnotit jeho vzhled. Nový páníček by si měl být vědom, že štěňátkům poskytujeme adekvání veterinární a další péči, stejně také jejich rodičům nebo prarodičům. Množírny, nabízející na mnoha inzercích štěňátka za 2-7 tis. korun bez jakékoliv záruky co vám z pejska vyroste, nelze z daleka srovnávat se servisem a péčí, kterou věnují štěňatům a jejich matkám chovatelé psů s průkazy původu!


litter G with mother

Veterinární péče:
- o naše psy se již mnoho let dobře stará MVDr. Jana Pelikánová, se kterou jsme moc spokojeni. Vždy nám je nápomocna radou, nebo pokud je to nutné i ošetřením mimo ordinační hodiny. Děkujeme!!!
VETERINÁRNÍ AMBULANCE
MVDr. Jana Pelikánová tel. 737/459 190

Noví majitelé ke štěňátku obdrží:
- krmivo (kvalitní granule, konzervu, případně čerstvě uvařené maso s přílohou pro první hodiny po příjezdu domů)
- výbavu (pelíšek/deku, misku, hračku, postroj/ obojek, pamlsky, dle ročního období)
- kupní smlouvu
- Pas zvířete v zájmovém chovu (se záznamemy o proběhlé vakcinaci dle stáří štěňátka)
- pokyny pro péči a výchovu štěňátka

Novým majitelům poskytuji chovatelský servis:
- poradenství v oblasti chovu, zraví a výživy (v případě potřeby v kteroukoli denní či noční hodinu)
- hlídání štěňátka v době dovolených a náhlých rodinných událostí
- poradím s přihlášením a průběhem výstavy
- mohu pejska na výstavu také připravit a předvést jej
- prezentaci pejska na našich webových stránkách
- fotografování v profesionálním atelieru

Od nových majitelů našich štěňátek očekávám:
- poskytnutí kvalitního života po celý život pejska, včetně veškeré potřebné veterinární péče
- bezproblémový kontakt, v případě jakýchkoli problémů či nepředvídaných událostí jsem tu pro Vás!
- možnost štěňátko po dohodě navštívit
- pejsek nebude nikdy předán do útulku, případně třetí osobě bez mého vědomí

Upřednostňuji nové páníčky se zájmem o chov a výstavy s nadhledem a smyslem pro humor, pro které je i přes případné ambice pes hlavně kamarádem a společníkem, kterého nezavrhnou v případě neúspěchu! Nebráním se ani umístění štěňátka "pouze" jako rodinného mazlíčka. Především u pejsků nabízím i možnost spolumajitelství dle individuální domluvy, za zvýhodněných finančních podmínek. V případě zájmu o "Vaše" budoucí štěňátko, mě bez obav kontaktujte.

STAČÍ VÁM ŠTĚNĚ BEZ PP? - DÍVEJTE SE

I V TAKOVÝCH PODMÍNKÁCH MOŽNÁ VYRŮSTAJÍ "LEVNÁ" ŠTĚŇATA BEZ PP, DEJTE PŘEDNOST OVĚŘENÉMU CHOVU S PP - DÍVEJTE SE :-(

TOVÁRNY NA PSY - zahraniční dokument o zvěrstvech v množírnách...nezapomeňte, že to, že se toto děje v USA neznamená, že se toto neděje u nás...CHCETE TOTO PODPOŘIT KOUPÍ ŠTĚNĚTE BEZ PP O KTERÉM NIC NEVÍTE??

Stop týrání chovem

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit